Banesë e madhe me dy dhoma gjumi Në Przno me tarracë, pamje panoramike, garazh dhe pishinë

Pržno

160000 €

I shkurtër

Apartament i madh me dy dhoma gjumi me 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe banjo dhe një garazh i ruajtur Në Przno.

Pamje panoramike e pazbuluar e detit. Të gjitha pajisjet e nevojshme shtëpiake.

Kompleks luksoz me një pishinë. Vetëm 100 metra në det.

Ana me diell. Ballkon i madh. Parkimi per makina eshte i perfshire ne cmim.

Është e mundur për të paguar për rubla në kursin e këmbimit të Bankës Qendrore.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Pržno
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1091
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 160000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 67 m2
 • Zona të banuara: 81 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 14 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa