Apartament i bukur 2 dhoma gjumi Në Bar me pamje nga deti, xhakuzi dhe sauna

Bar

310000 €

I shkurtër

Apartament i bukur me 2 dhoma gjumi me pamje nga deti Ne qender Te Barit, Mali I Zi vetem 50m larg detit Adriatik.

Apartamenti eshte krejt i ri, ka mobilje te reja kuzhine dhe pajisje elektrike cilesore.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 144 m2.m.

Përparësitë kryesore të banesës janë: xhakuzi i madh me pamje nga deti dhe sauna.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bar
 • Agjenti : Anastasija

Detajet

 • ID : 1095
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 310000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 144 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në