Apartament i madh, komod, modern me 2 dhoma gjumi 78m2 Ne Sutomore ne nje zone te qete

Brca

80000 €

I shkurtër

Apartament i madh, komod, modern me mobilje dhe pajisje të mira në një zonë të qetë.

Sipërfaqja e përgjithshme është 78 m2 + një tarracë e madhe e gjelbër.

Ai përbëhet nga 2 dhoma gjumi dhe një dhomë gjërë e jetesës me një kuzhinë.

Apartamenti ndodhet ne bregdet ne qytetin Sutomore, vetem 900 m larg detit.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Brca
 • Agjenti : Viktorija

Detajet

 • ID : 1115
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 80000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 78 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në