3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore

Brca

78000 €

I shkurtër

Apartament me 3 dhoma (2 dhoma gjumi + dhome ndenje me kuzhine) ne bregdetin E Malit Te Zi, ne nje zone te qete dhe komode Sutomore.

Siperfaqja totale prej 70 m2 + 2 tarraca te medha me pamje te mrekullueshme nga deti.

Deti është vetëm 900 m larg.

Apartament në një ndërtesë të vogël 3-katëshe për disa apartamente me Një Parkim të gjerë terren.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Brca
 • Agjenti : Viktorija

Detajet

 • ID : 1116
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 78000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 70 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në