Apartament me një dhomë 51 m2 në një ndërtesë të re

Sutomore

67000 €

I shkurtër

Apartament me një dhomë për shitje në Rrugën Perandori Lazar. E pajisur me të gjithë elementët e nevojshëm, një hapësirë e përdorur shumë bukur dhe e banueshme menjëherë. Struktura e apartamentit: salla e hyrjes, tualeti, dhoma e ndenjes, kuzhina, dhoma gjumi dyshe, tarraca e mbyllur. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin perdhe.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Sutomore
  • Agjenti : Elena

Video

Detajet

  • ID : 1143
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 67000 €
  • Dhomat : 3
  • Gjithsej katin e zonës: 51 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në