Apartament 79 m2 në një kompleks banimi në katin e 2 - Të Në Bechichi

Bechichi

157000 €

I shkurtër

Apartamenti 79 m2 ndodhet ne nje kompleks banimi ne katin e 2-te Ne Becici.

Vend shumë i qetë. Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi të ndara, një korridor, një dhomë të gjallë, një kuzhinë, një banjo, një tarracë.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme shtepiake. Në det 6 minuta në një rrugë të sheshtë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bechichi
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1165
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 157000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 79 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në