Apartament prej 61 m2 Në Becici me pamje të pjesshme në det dhe pamje të mirë në mal

Bechichi

115000 €

I shkurtër

Apartamenti prej 61 m2 ndodhet ne katin e 2-te te kompleksit Ne Becici.

Ka parkim.

Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi më vete, një dhomë të gjallë të kombinuar me një kuzhinë, një korridor, një banjo, një dhomë salcë, një tarracë me pamje malore dhe pamje të pjesshme të detit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Në det 5 minuta në një rrugë të sheshtë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bechichi
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1166
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 115000 €
 • Dhomat : 1
 • Gjithsej katin e zonës: 61 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa