Apartament Duplex midis Budvës dhe Bechichi me një pamje të bukur të detit

Boreti

124000 €

I shkurtër

Apartament Duplex në një cep piktoresk Të Malit Të Zi Boretti (midis Budva dhe Becici) me një pamje të bukur të detit dhe maleve.

Deti është 350 metra larg dhe argjinatura E Budvës është 10 minuta larg. Ka një supermarket, një stendë taksi dhe një farmaci 100 metra larg.

Shtëpia ka një oborr të brendshëm me një sipërfaqe prej 150 m me pemë frutore. Në katin e parë ka një dhomë për dru zjarri dhe kështu me radhë me një sipërfaqe prej 3 m lartësi prej 3.5 m.

Ka Një Parkim privat për 6 makina.

Struktura e apartamentit: siperfaqe totale 50 m, kati perdhe siperfaqe banimi 34 m, ballkon 4.5 m.
Kati i dytë është 12 m.

Apartamenti eshte i pajisur me aparatura te reja moderne. Ka një fireplace me një furnizim vjetor të druve të zjarrit. Ka një zbritje të butë në det.

Dritaret e banesës dalin nga anët e ndryshme, kështu që nuk ka nevojë të përdorni ajër të kondicionuar gjatë verës. Lartësia e tavanit është 4.5 m.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Boreti
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1167
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 124000 €
 • Dhomat : 1
 • Gjithsej katin e zonës: 50 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa