Studio apartament 33 m2 në kompleksin Faros Në Bar me pamje panoramike nga investitori

Bar

82000 €

I shkurtër

Studio në një hotel 4 * apartament me një pishinë, ashensor, restorant, Parkim. Mobilje dhe pajisje të reja. Pamje e mrekullueshme panoramike e detit. Deti është 400 metra larg. Possibleshtë e mundur të blini një Vend Parkimi. Pranë një kompleksi sportiv dhe një infrastrukture të mirë. Vend i qetë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bar
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1168
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 82000 €
 • Dhomat : 1
 • Gjithsej katin e zonës: 33 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në