Apartament dupleks i mobiluar me një dhomë gjumi në Sutomore për shitje me çmim të zbritur

Sutomore

90000 €

I shkurtër

Apartament dupleks i mobiluar me një dhomë gjumi për shitje me një çmim të shkëlqyeshëm të zbritur.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i cili nuk ka ashensor, ne kater kate, i pajisur me te gjitha elementet e nevojshme, shume modern dhe menjehere i banueshem.

Ndërtesa ndodhet 800 metra nga sheshi kryesor dhe Sheshi Malevich.

Struktura e banesës: salla e hyrjes, tualeti, kuzhina me dhomë ngrënie dhe dhomë të gjallë, në katin e parë ka një galeri me dy dhoma gjumi të mëdha, të cilat kanë një krevat dopio.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Sutomore
  • Agjenti : Elena

Detajet

  • ID : 1185
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 90000 €
  • Dhomat : 2
  • Gjithsej katin e zonës: 97 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa