Apartament i ri në studio për shitje në qendër Të Sutomore

Sutomore

95000 €

I shkurtër

Apartament Studio për shitje në qendër Të Sutomore. Ato janë të vendosura në një ndërtesë të re 7-katëshe, e cila ka një ashensor dhe një garazh nëntokësor.

Struktura e apartamentit: salle hyrje, tualet, dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi, tarrace.

Apartamenti është i pajisur dhe me ajër të kondicionuar, ngrohja nën dysheme është bërë, ka një tarracë të bukur, dhe ato janë shumë të rehatshme, të banueshme menjëherë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Sutomore
 • Agjenti : Elena

Detajet

 • ID : 1187
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 95000 €
 • Dhomat : 1
 • Gjithsej katin e zonës: 52 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa