Shitet apartament i ri 41 m2 ne nje pallat Te Ri Ne Bar

Shushan

73000 €

I shkurtër

Apartament në shitje në një ndërtesë të re në një Bar.

Ndërtesa është ekzekutuar bukur, ajo ka një garazh dhe një ashensor.

Struktura e apartamentit: studio me sipërfaqe 41.00 m me tarraca. Ajo ofron një tarracë të madhe me pamje në lindje.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Shushan
 • Agjenti : Elena

Detajet

 • ID : 1188
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 73000 €
 • Dhomat : 1
 • Gjithsej katin e zonës: 41 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në