Dy dhoma banesë 84 m2 në Sutomore në katin e tretë në ndërtesë të re

Shushan

153000 €

I shkurtër

Apartament me një dhomë gjumi me një sipërfaqe prej 84.00 m2 me tarraca. Ajo është e pajisur me ajër të kondicionuar, dy dhoma gjumi, dy banjo (njëra prej të cilave ka një kabinë dushi), një dhomë të shërbimeve (qilar), një dhomë të madhe të jetesës dhe dy tarraca. Tarraca kryesore ofron pamje mahnitëse të detit, tempullit dhe qytetit Të Barit. Dhoma e parë e gjumit ka një sipërfaqe prej 14.00 m2, Dhe Apartamenti i dytë 11.00 m2 ndodhet në katin e 3-të

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Shushan
 • Agjenti : Elena

Detajet

 • ID : 1189
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 153000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 84 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në