Apartament nën çati prej 188 m2 Në Kunje me 2 dhoma gjumi me pamje panoramike nga deti

Utjeha

Sipas kërkesës

I shkurtër

Apartament / apartament nën çati prej 188 m2 Në Cunha me 2 dhoma gjumi.


Tarracë e madhe prej 70-80 m2. Pamje nga deti. Vend parkimi. Plazhi është 70 m larg.

Cunje është një fshat komod i vogël 15 km nga bar me plazhin e vet.

Shtëpia 5-katëshe ndodhet 70 metra larg detit. Një kompani e menaxhimit në shtëpi.  Kujdestari-portier është në ndërtesë për 24 orë.

Aty pranë ka një dyqan plazhi dhe një restorant në sezonin e verës. Ka një supermarket 1 km larg.  Plaza-zhavorr, qira e loungers dielli.

Përshkrimi i banesës:
* 2 dhoma gjumi;
* dhomë të gjallë-kuzhinë
* 1 banjo;
* tarracë-70 m2,
* dyshemetë-tjegull (ngrohje nën dysheme) në dhomën e ndenjes dhe në dhomat e gjumit-petëzuar;
* kuzhinë me pajisje të integruara ;
* makinë larëse;
* Ajër i kondicionuar në çdo dhomë;
* Blinds dhe mushkonja;
* Antenë TV, internet.
* zonë e mbrojtur
* kati 5

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Utjeha
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1196
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 188 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në