Banesë 111m2 Në Bar në kompleksin banesor premium-class Zetagradnja

Bar

Sipas kërkesës

I shkurtër

Në kompleksin rezidencial të klasit premium Zetagradnja në qendër të Lokalit, 300 metra nga argjinatura dhe 800 metra nga plazhi, janë në shitje 4 apartamente të pamobiluara me tre dhoma gjumi me pamje nga deti dhe mali. Shtëpia është ndërtuar në vitin 2020.

Dhoma gjumi-3, banjo-3. Tarraca, Portier.

Mbikëqyrje Video brenda dhe jashtë ndërtesës. Parkimi nëntokësor sigurohet në ndërtesë, dhe një parking i jashtëm sigurohet në një territor të rregulluar me peizazh.

Shesh lojërash për fëmijë.

E gjithë infrastruktura e nevojshme urbane për jetën: dyqane ushqimore dhe pajisje, një treg, farmaci, kafene dhe restorante, kopshte dhe shkolla, një spital, një kishë Ortodokse me një zonë parku dhe një shesh lojrash, një kompleks sportiv janë të vendosura brenda një shëtitje 4-10-minutëshe.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bar
 • Agjenti : Agent

Video

Detajet

 • ID : 1198
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 4
 • Gjithsej katin e zonës: 111 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
 • Pamje e detit
Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti
 • Ndërtesë e re