Shitet banesa studio 33m2 ne qender Te Tivatit

Tivat

99000 €

I shkurtër

Shitet banesa 33m2 ne qender Te Tivatit dhe perbehet nga nje dhome, kuzhine, ballkon, tualet dhe korridor. E vendosur në katin e 2-të (3-të), ka një ashensor, parket. Apartamenti ndryshoi tubat, bojlerin, përditësoi fasadën. Pranë shtëpisë ka një dyqan ushqimesh, një park, Parkim, një poliklinikë, një kopsht fëmijësh dhe një shkollë.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Tivat
  • Agjenti : Darija

Detajet

  • ID : 1204
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 99000 €
  • Dhomat : 2
  • Gjithsej katin e zonës: 33 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në