Apartament i ngrohtë 36m2, 1+1 në qendër Të Zhablyak

Zhablyak

46200 €

I shkurtër

Apartament i bukur Në Mes Të Zhablyak është në shitje, vetëm 100 metra nga qendra e qytetit. Vendoset ne katin e 2 te nderteses 4 nivele

Sipërfaqja totale e apartamentit është 36m2 + ka 9m2 në depo nëntokësore.

Apartamenti eshte ne gjendje te mire, i ngrohte dhe i thate. Komunikimet: ujë urban, energji elektrike, kanalizim. Sistemi i ngrohjes është stoven dhe elektro convertors.

Apartamenti ka-një dhomë krevat, dhomë të gjallë me kuzhinë, të hyjë në zonë dhe banjo. Mobiluar plotësisht dhe pajisur. Gjithashtu kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme. Completelyshtë plotësisht gati për të jetuar ose marrë me qira.

Vendndodhja-është në qendër Të Zabljak, gjithçka që nevojitet është shumë afër-kafene dhe restorante, banka, zyra postare, farmaci, dyqane, shkollë, kopsht kinder est. Distanca në këmbë në Liqenin e Zi është vetëm 30 minuta.

Jashtë ndërtesës ka zonë për parkim makinash (ndarje me fqinjët). Hyni në rrugën për në ndërtesë është gjithmonë pastrimi në dimër.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Zhablyak
  • Agjenti : Alexander

Detajet

  • ID : 1208
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 46200 €
  • Dhomat : 2
  • Gjithsej katin e zonës: 36 m2
  • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në