Apartament i vogël 27m2 1+1 në qendër Të Zhablyak

Zhablyak

41000 €

I shkurtër

Apartamenti i vogël në qendër Të Zhablyak është në shitje. Siperfaqe totale 27m2, 1+1, e vendosur ne katin perdhe te nderteses 2 niveleshe. Banesa ka një dhomë gjumi, tualet me dush, kuzhinë të vogël dhe sallon.

Apartamenti mund të përdoret për të jetuar ose marrë me qira. Pas rinovimit vlera e pronës do të rritet. Ne mund të ofrojmë shërbim për rinovim dhe ridizajnim.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Zhablyak
  • Agjenti : Alexander

Detajet

  • ID : 1209
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 41000 €
  • Dhomat : 1
  • Gjithsej katin e zonës: 27 m2
  • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa