Apartament i madh 100m2 në Tivat, Donja Lastva pranë Porto Montenegro, pamje nga deti

Donja Lastva

250000 €

I shkurtër

Apartamenti prej 100 m2 ndodhet ne zonen prestigjoze Tivat-Donja Lastva, perbehet nga tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje kuzhine, dy banjo dhe dy tarraca me pamje nga deti, nje depo dhe nje vend parkimi.

Shtëpia është e vendosur 100 metra nga deti, kafene, restorante, një shëtitore.

Territori është i rrethuar. Parkimi para shtëpisë është menduar vetëm për banorët e shtëpisë. Për shkak të dritareve të mëdha, hapësira është e ndritshme dhe me diell. Tarracat e mëdha me pamje nga deti ju lejojnë të kaloni kohë të qetë jashtë në orët e nxehta të verës, duke shijuar pamjen madhështore.

Gjithashtu aty pranë është klubi I Jahteve Në Modë Porto Montenegro, kafene, restorante, një argjinaturë për këmbësorë, dy palestra, një kopsht fëmijësh, një shkollë, një poliklinikë. Apartamenti është projektuar për jetesë gjatë gjithë vitit, dhe gjithashtu ka potencial të shkëlqyeshëm të qirasë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Donja Lastva
 • Agjenti : Darija

Detajet

 • ID : 1217
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 250000 €
 • Dhomat : 4
 • Gjithsej katin e zonës: 100 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në