2 dhoma gjumi apartament në Sutomore me pamje të bukur malore

Sutomore

58000 €

I shkurtër

Unë do të shes një apartament prej 40 sq. m. m në Sutomore kati i 5-të i një ndërtese 7-katëshe.

Apartament: salla e hyrjes, dhoma gjumi, lozhë me xham, kuzhinë, sallë, banjo/tualet. Pamje e bukur panoramike e pambuluar e maleve.
Apartamenti është i ndritshëm, shtëpia është e pastër, e thatë dhe e ngrohtë. Shtëpia ka një ashensor.

Ka 5 plazhe brenda një rreze prej 15 minutash. Ka një shkollë, një treg, supermarkete.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Sutomore
  • Agjenti : Alexander

Video

Detajet

  • ID : 1218
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 58000 €
  • Dhomat : 3
  • Gjithsej katin e zonës: 40 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja