Shitet banesa me dy dhoma gjumi Ne Sutomore 53m2 me kuzhine dhe ballkon

Sutomore

68000 €

I shkurtër

Shitet një apartament me dy dhoma gjumi Në Sutomore 53m2 me një kuzhinë të veçantë dhe një tarracë.

Apartamenti ndodhet në Rrugën Car Lazar. Shtë i përshtatshëm si për jetesë gjatë gjithë vitit ashtu edhe për qira verore për turistët. Plazhi i qytetit është 800 metra larg, më i afërti është 400 metra larg, Malevik është 1.2 km larg. Ka Parkim falas para shtëpisë.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 pa ashensor.

Apartamenti përbëhet nga një korridor, 2 dhoma gjumi, një kuzhinë të veçantë, një dhomë të gjallë dhe një ballkon.

Çmimi zvogëlohet për shkak të riparimeve të kërkuara kozmetike të banesës.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Sutomore
  • Agjenti : Alexander

Video

Detajet

  • ID : 1225
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 68000 €
  • Dhomat : 3
  • Gjithsej katin e zonës: 53 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në