Shitet banesa Në Dobra Voda në kompleks në bregdet me pishinë

Dobra Vodë

95000 €

I shkurtër

Apartament në Bar pjesë të bregdetit në një kompleks me një pishinë. Apartament prej 61 m2 në një shtëpi moderne. Përbëhet nga: dhomen e ndjenjes kombinuar me kuzhinë, dhomë gjumi të veçantë, banjo, tarracë.

Pamje e bukur panoramike e detit.

Shtëpia ka një sistem autonom të ngrohjes me radiatorë uji dhe ngrohje nën dysheme.

Grila elektrike, dritare panoramike. Hapësirë garazhi në Parkimin nëntokësor! Kompleksi ka një pishinë dhe një zonë rekreative me barbecue. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Dobra Vodë
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1258
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 95000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 61 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa