Apartament i ri 2 dhoma 49m2 Ne Kavaci ne katin e fundit me pamje te mrekullueshme panoramike

Kavač

92000 €

I shkurtër

Apartament i ri me diell me një dhomë gjumi Në Kovac në katin e tretë, një periferi E Tivat.
Pamje e mrekullueshme panoramike E Bokës, Tivatit dhe aeroportit.

Kati i tretë. Dy ballkone. Të pamobiluara.

Dhomë gjumi-11 m2, dhomë të gjallë dhe kuzhinë 20 m2, tarracë 12 m2, banjo 4m2, korridor.

Parkimi aty pranë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Kavač
 • Agjenti : Agent

Video

Detajet

 • ID : 1261
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 92000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 49 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
 • Mobilje
Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim
 • Ndërtesë e re
Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti
 • Pamje e detit