Apartament i ri i ndritshëm 2 dhoma gjumi me garazh në kompleksin rezidencial Tivatska Oaza

Tivat

321000 €

I shkurtër

Apartament i bukur, i ndritshëm, i ri me 2 dhoma gjumi dhe një garazh në kompleksin rezidencial Tivatska Oaza (ndërtuar në vitin 2020).

Kjo zonë E Seljanovo është një nga më të mirat Në Tivat për shkak të kombinimit të suksesshëm të afërsisë Me Porto Montenegro (7 min. shëtitje), plazhi Waikiki (5 min. shëtitje) dhe të gjithë infrastrukturën e nevojshme brenda distancës në këmbë: kafene, restorante, treg, farmaci, fëmijë.kopshte, shkolla, qendra zhvillimi, qendra sportive, kënde lojërash, etj. Në të njëjtën kohë, hekurudha hiqet nga autostrada kryesore, e cila jep më shumë siguri dhe heshtje.

Sipërfaqja E Banesës (69 sq. m.) vizualisht duket më voluminoze për shkak të tavaneve jo standarde të larta, dritareve panoramike dhe pajisjeve Veneciane në mure. Një plan urbanistik i mirë (një sallë hyrëse e plotë, të gjitha dhomat janë të ndara, me izolim të mirë, një tarracë me pamje nga deti) plotësohet nga një vendndodhje po aq e mirë në anët lindore, jugore dhe perëndimore të botës. Ka shumë diell që po ndodh, apartamentet qëndrojnë të ngrohta në dimër.

Një fireplace elektrike, kondicionerë në të gjitha dhomat, një radiator dhe një hekurudhë peshqiri të nxehtë në banjë garantojnë ruajtjen e nxehtësisë dhe thatësisë në shtëpi. Një rinovim i ri i stilistëve, një bollëk mobiljesh të ndërtuara që nuk rrëmojnë hapësirën, një kuzhinë e gjerë moderne (pajisje Bosch, Mikser Blanco me një dush tërheqës, filtra uji, ndriçim, hapje me një "prekje të lehtë") do të vlerësohet nga çdo zonjë. Për zonën e ngrënies, përdoren si një banak bar (për një meze të lehtë / mëngjes të shpejtë) ashtu edhe një tryezë ngrënie e plotë për të shërbyer darkë me pamje.

Dhomat e gjumit janë zbukuruar me letër-muri dhe perde. Tarraca është e pajisur me mobilje të jashtme me cilësi të lartë. Apartamentet janë të pajisura plotësisht dhe të gatshëm për të lëvizur në.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Tivat
 • Agjenti : Darija

Detajet

 • ID : 1262
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 321000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 69 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja