Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti

Donja Lastva

147000 €

I shkurtër

Për shitje një apartament me diell të gjerë prej 60m2 (sipas fletës 53, tc nuk konsiderohej ballkon) Në Donya Lastva.

Dhome ndenje, kuzhine, banjo, 2 dhoma gjumi, lozha, ballkon, pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. Shëtitorja është 250 metra larg, qendra e qytetit dhe Porto Montenegro, kafenetë dhe restorantet, dyqanet dhe bankat janë 3 minuta larg me makinë ose 15 minuta në këmbë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Donja Lastva
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1266
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 147000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 60 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja