Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim

Đuraševići

200000 €

I shkurtër

Apartament për shitje Në Jurashevichi 64m2.

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje me nje ambjent ngrenie, kuzhine, 2 dhoma gjumi, kati 2, 2 ballkone, pamje te bukur nga dritaret. Ajer te kondicionuar në dhomën e ndenjes, kuzhina është e pajisur me një pjatalarëse.

Apartamenti eshte plotesisht i gatshem per banim ose jepet me qera per periudhen e veres, shitet i mobiluar. Çmimi përfshin një hapësirë garazhi dhe tokë prej 85m2.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Đuraševići
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1269
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 200000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 64 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 85 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në