Banesë 102 m2 në Dobra Voda me pamje nga deti në kompleksin rezidencial

Dobra Vodë

200000 €

I shkurtër

Ofrohet për shitje një apartament Në Dobra Vody me pamje nga deti

Apartament + vend parkimi në garazh, në një kompleks elitar të mbyllur me një pishinë, belveder me një rostil, Shesh Lojërash dhe pamje mahnitëse nga i gjithë kompleksi deri në Detin Adriatik.

Apartamenti eshte 102 m2 + vend Parkimi ne garazh. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pesekateshe me ashensor.

Struktura: sallë e madhe, banjo, dy dhoma gjumi, dhomë ndenjeje e kombinuar me kuzhinë, tarracë

Mobilje të bëra Në Itali
Pajisjet: lavatriçe, pjatalarëse, vitore, furrë, frigorifer, kapuç nxjerrës

Apartamenti ka ngrohje autonome në të gjithë apartamentin, bateri dhe ngrohje nën dysheme, si dhe ajër të kondicionuar. Apartamenti eshte ne shitje me nje vend parkimi.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Dobra Vodë
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1277
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 200000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 102 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja