Shitet apartament me nje dhome ne qender Te Lokalit

Bar

75000 €

I shkurtër

Sipërfaqja e banesës është 38m2.

Apartamenti përbëhet nga një dhomë të gjallë, një dhomë gjumi, një banjo. Shtëpia është ndërtuar në vitin 2000. Shtëpia ka një ashensor.

Brenda distancës në këmbë të supermarketeve, furrtarëve, shkollës, zyrës postare, restoranteve, kafeneve, parkut dhe argjinaturës. Distanca nga deti është 250 metra.

Oferta ideale për qira gjatë gjithë vitit, pushime ose qëndrim të përhershëm

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bar
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1282
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 75000 €
 • Dhomat : 1
 • Gjithsej katin e zonës: 38 m2
 • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo
 • Mobilje

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo

Podgoricë

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 23 m2
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja