Big 3 dhoma banesë në Bijela, Herceg Novi me pamje dhe parkim

Bijela

155000 €

I shkurtër

Ne ofrojmë për shitje një apartament Në Herceg Novi, Bijela me pamje nga deti

E vendosur në katin e dytë.

Sipërfaqja e banesës është 75m2. Struktura e banesës është një dhomë të gjallë, një dhomë kuzhine-ngrënie, dy dhoma gjumi, dy banjo, një qilar dhe një tarracë me pamje nga deti. Parket.

Ka dy vende parkimi të bashkangjitura në apartament, ka një garazh. Në afërsi ka supermarkete, kafene, një farmaci, një pikë karburanti, një shesh lojrash për fëmijë, një qendër mjekësore, një shkollë fillore, një zyrë postare dhe një bankë 200 metra larg.

Distanca në det 150m

Ka 2 banjo.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bijela
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1291
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 155000 €
 • Dhomat : 4
 • Gjithsej katin e zonës: 75 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja