Apartament i madh me 2 dhoma gjumi dhe dhomen e ndjenjes ne Bar 700 m nga deti

Bar

250000 €

I shkurtër

Një apartament në Një Bar ofrohet për shitje.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare. Siperfaqja e apartamentit eshte 100m2.

Struktura e banesës është një dhomë të gjallë, një kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një tarracë. Parket.

Distanca në det deri në 700m

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Bar
  • Agjenti : Polina

Detajet

  • ID : 1296
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 250000 €
  • Dhomat : 3
  • Gjithsej katin e zonës: 100 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja