Studio e rinovuar plot diell 32 m2 Në Sutomore 700 nga deti

Sutomore

63000 €

I shkurtër

Apartament në Studio për shitje Në Sutomore 32m2, Rruga Car Lazar.

Apartamenti është i orientuar në jug, kati i lartë përdhes, lartësia e tavanit prej 3.20 m.

Rinovuar plotësisht, gjithçka është e re. Hyrje me cilësi shumë të lartë dhe dyer të brendshme të bëra nga ahu. Ka një gardërobë të integruar në korridor.

Ballkoni i madh është me xham me dyer rrëshqitëse PVC me cilësi të lartë. Para ballkonit është pjesa ngjitur e oborrit. Ajer te kondicionuar, antenë janë instaluar.

Në plazh në një vijë të drejtë 700m.

Pranë tregut, buke, restorant. Prona 1/1, pa pengesa dhe kufizime.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Sutomore
  • Agjenti : Alexander

Detajet

  • ID : 1299
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 63000 €
  • Dhomat : 1
  • Gjithsej katin e zonës: 32 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja