Banesë e madhe 90 m2 me 2 dhoma gjumi në kompleksin rezidencial Në Krashichi me pamje nga deti

Krashichi

220000 €

I shkurtër

Apartament me pamje nga deti Në Krasici

Një apartament Në Krasici me pamje nga deti ofrohet për blerje. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi ne katin e trete.

Sipërfaqja e banesës është 90m2.

Struktura: dhomë të gjallë me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një tarracë me pamje nga deti.

Apartamenti ndodhet ne linjen e dyte 50m nga deti.

Ka një pishinë në oborr,
2 dhoma gjumi, 2 banjo.

Pamje e bukur e gjirit nga dritaret.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Krashichi
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1318
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 220000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 90 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo
 • Parkimi

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo

Podgoricë

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 23 m2
Apartament i ri me dy dhoma Në Muo Kotor me pamje nga deti
 • Pamje e detit
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja