Apartament i ri 71 m2 ne Bar ne kompleksin rezidencial lux me pishine

Bjeliši

142000 €

I shkurtër

Shitet një apartament i ri Në Belishi në një shtëpi të re moderne direkt nga zhvilluesi.

Kompleksi ka një pishinë dhe një restorant. Pritje.

Apartamenti ka ngrohje nën dysheme, ajër të kondicionuar, dyer moderne të sigurta me mbikëqyrje video.

Blerësi nuk paguan taksën 3%.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bjeliši
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1320
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 142000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 71 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo
 • Mobilje

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo

Podgoricë

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 23 m2
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja