Apartament 51 m2 në Bechichi pranë detit dhe Hotel Splendid

Bechichi

133000 €

I shkurtër

Apartament me 1 dhomë gjumi me një sipërfaqe totale prej 51 m2 në katin e parë (të lartë) të një shtëpie të re pranë Hotelit Të Shkëlqyer 5*.

Dhoma e ndenjes është e pajisur me mobilje të veshur me susta, një tavolinë kafeje, një komodë nën TV, NJË TV, një grup ngrënieje, një tavolinë, karrige, ajër të kondicionuar. Zona e kuzhinës përfshin një kuzhinë të integruar, sobë, furrë, frigorifer, kazan, kapuç nxjerrës, enët. Dhoma gjumi ka një krevat dopio, tavolina afër me llambat, veshjet, ajer te kondicionuar. Në banjo ka një dush, tualet, lavaman, kazan.

Apartamenti ka tv kabllor. Apartamenti është i përshtatshëm për 4 persona.

Pamje të qeta, deti dhe mali, ballkon, pa zhurmë makinash, ullishte nën ballkon. Në dyqanet më të afërta nga 50 në 300 m. ndalesa E transportit Publik. Deti është 300 m larg, plazhet e hoteleve janë gjithmonë të mirëmbajtura, hyrja është falas.

Budva është 3 km larg. përgjatë argjinaturës në këmbë ose me rrugë me ndonjë transport.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bechichi
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1336
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 133000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 51 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo
 • Mobilje

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo

Podgoricë

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 23 m2
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja