Apartament i ri me dy dhoma Në Muo Kotor me pamje nga deti

Muo

84000 €

I shkurtër

Apartament i ri me një dhomë gjumi 46 m2 me një dhomë gjumi 150 m nga deti. Tarracë.

Ka Parkim dhe një pamje Të Kotorrit dhe detit.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Muo
 • Agjenti : Mikhail

Detajet

 • ID : 1363
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 84000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 46 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo
 • Mobilje

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo

Podgoricë

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 23 m2
Apartament 51 m2 në Bechichi pranë detit dhe Hotel Splendid
 • Pamje e detit
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja