Për shitje një hotel për 7 apartamente me plazhin e vet dhe parkim Në Dzhurashevichi

Đuraševići

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shitet një mini hotel pranë ujit me plazhin e vet dhe hapësirat E Parkimit në Jurashevichi.

Hoteli ka 7 dhoma, dhoma teknike, një tarracë të madhe, një plazh privat, 9 Hapësira Parkimi, një garazh prej 52m2.

Në katin e parë ka 2 apartamente prej 45m2, dhoma teknike, një tarracë të madhe prej 150m2. Në katin e dytë ka një apartament të madh prej 90m2. Në katin e tretë ka dy apartamente prej 30m2, një apartament prej 25m2, një apartament prej 28m2. Shtëpia është e lidhur me ujin e qytetit, ka një rezervuar prej 65 metra kub. Plazhi është i pajisur me shtretër dielli, Ka Parkim për anije, dhoma teknike për ruajtjen e enëve të plazhit. Hoteli shitet i pajisur plotesisht dhe i gatshem per qera.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Đuraševići
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1268
 • Lloji : Pasuri të tjera
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 0
 • Sipërfaqe e tokës: 500 m2
 • Ballkone : 7
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Objekte të ngjashme