Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh

Tomba

260000 €

I shkurtër

Shtëpi për shitje në Një Bar. Siperfaqja e shtepise eshte 275 m2, trualli eshte 870 m2.

Pemishte, pishinë, ndërtesë shërbimesh në truall, Parkim për 5 makina.

Panele diellore, ngrohje qendrore, ngrohje nën dysheme. Grila elektrike, porta automatike, mbikëqyrje video.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Tomba
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1130
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 260000 €
 • Dhomat : 8
 • Gjithsej katin e zonës: 275 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 870 m2
 • Ballkone : 4

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shtëpia ID=1215
 • Parkimi

Shtëpia ID=1215

Zhablyak

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 128 m2
Shtëpi luksoze prej druri me 3 nivele 195 m2 Në Zhablyak
 • Ndërtesë e re