Kompleksi banesor Në Dobra Voda me 5 banesa dhe restaurant

Dobra Vodë

550000 €

I shkurtër

Kompleksi rezidencial është në ujë të mirë, i rinovuar plotësisht dhe i pajisur me një restorant. Ka gjithsej 5 apartamente, 4 tarraca, parkim për 4 makina dhe një garazh. sipërfaqja e parcelës është 676 m2, dhe sipërfaqja e objekteve është rreth 600 m2. Gjithçka është shkruar në fletën e palëvizshmërisë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Dobra Vodë
 • Agjenti : Mirko

Detajet

 • ID : 1149
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 550000 €
 • Dhomat : 15
 • Gjithsej katin e zonës: 600 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 676 m2
 • Ballkone : 4
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Parkimi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Ndërtesë e re
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Ndërtesë e re