Shtëpi e rinovuar Në Sutomore me dhoma të ndara dhe pamje nga deti, e shkëlqyeshme me qira

Zgradë

107000 €

I shkurtër

Shtëpi e rinovuar, e shkëlqyeshme me qira. Njësi të veçanta, pamje të bukura të detit, Ka Parkim.

Kati i parë: 1 banjo, kuzhinë me dhomë të gjallë, 2 dhoma gjumi.

Kati përdhes: kuzhinë e madhe, 4 dhoma, 3 banjo. Tarracë prej 20m2.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Zgradë
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1154
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 107000 €
 • Dhomat : 6
 • Gjithsej katin e zonës: 170 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 187 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Ballkon

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Parkimi
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Ndërtesë e re