Shtepi e re 2 kateshe ne shitje Ne Bar, rrethi Ilino ne vendodhje perfekte

Shushan

270000 €

I shkurtër

Shtepi e re ne shitje Ne Bar, rrethi Ilino. Vendndodhja e përsosur.

Brenda distancës në këmbë të detit, argjinaturës dhe qendrës së qytetit.

Shtëpia përbëhet nga dy kate të pavarura.

Në katin e parë, me një sipërfaqe prej 100 sq.m., ka dy dhoma gjumi, një kuzhinë dhe një dhomë të gjallë.

Kati i dytë përbëhet nga dy apartamente me një sipërfaqe prej 45 sq.m.secili. Çdo apartament ka një kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.

Tarraca të bollshme, furnizim me ujë të qytetit, rezervuar septik, Internet. Shtëpia është e pajisur me të gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme. Ka rrjeta kundër mushkonjave dhe grila në dritare. Ngrohja e sobës dhe kondicionerët.

Shtëpia qëndron në një komplot të bukur prej 634 sq.m. në komplot ka një dhomë të madhe të shërbimeve të përbërë nga dy depo, pemë frutore: shegë, mandarina, kajsi, bukuroshe, kumbull, dardhë. Rrushi dhe kivi rriten. Një shtëpi ideale pranë detit për adhuruesit e luleve)) ka një vend për të mbjellë lule)) Ka Një Parkim të mirë privat për dy, dhe nëse dëshironi, tre makina. Dokumentet janë dorëzuar për legalizim. Shtëpia është ndërtuar në vitin 2019. Të gjitha pajisjet dhe mobiljet mbeten në shtëpi. Shtëpia është ndërtuar në mënyrë cilësore, duke marrë parasysh aktivitetin sizmik të zonës.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Shushan
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1169
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 270000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 190 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 634 m2
 • Ballkone : 3

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Mobilje

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Ndërtesë e re
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Featured