Shtëpi 2-katëshe prej 230 m2 me shtëpi mysafire Në Bigovë pranë detit dhe me pishinë

Bigova

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shitet shtëpia 2-katëshe prej 230 m2 (e ndërtuar në vitin 2008) + shtëpia e mysafirëve 40m2 në një komunitet të mbyllur "Suntime" me një pishinë komunale prej 100m2.

Bigovo vendi është 10 minuta nga Aeroporti Tivat. Në anën tjetër të Gjirit Bigovo, një kompleks i ri elitar Bigovo Bay po ndërtohet brenda distancës në këmbë. Bigovo është një fshat i vjetër peshkimi, det i hapur. Ka një shtrat komod për anije dhe jahte. Ka një restorant të mrekullueshëm peshku, kafene dhe bar plazhi në argjinaturën buzë detit.

Fshati vilë i Tipit Të mbyllur Të Santaym përbëhet nga 11 shtëpi. 400 m - në det. Në territorin e fshatit ka një pishinë komunale - 100m2 (të rritur dhe fëmijë). Një shtëpi roje dhe një pengesë.

Një roje sigurie-menaxher banon përgjithmonë në fshat. Në territorin e fshatit ka një ullishte të lashtë dhe pisha shekullore. Në distancë në këmbë ka një dyqan të vogël me të gjitha produktet e nevojshme. Supermarketi më i afërt i madh është 9 km larg.

Plazhi: guralecë të mesëm, karriget e plazhit mund të merren me qira, anije dhe jahte mund të merren me qira.

Përshkrimi i shtëpisë:
* 2 kate;
* 5 dhoma gjumi;
* dhomë të gjallë-kuzhinë, dhomë ngrënie;
* 4 banjo;
* 2 tarraca të mëdha (të hapura dhe të mbyllura);
* ajër i kondicionuar në çdo kat;
* antenë tv
* interneti satelitor;
* kuzhinë gjermane me pjatalarëse, sobë dhe frigorifer.
* pamje nga deti nga kati i dytë;
* bodrum i madh
* fireplace i punuar me dorë
• Ka një vend parkimi para shtëpisë.

Në komplot ka një shtëpi mysafir prej 40m2 me dy dhoma të ndara - një dhomë gjumi dhe një dhomë të gjallë kuzhine, një banjo me dush. Antenë TV, ajer te kondicionuar, kuzhinë me sobë dhe frigorifer. Ka një pishinë komunale në territorin e fshatit-100m2

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bigova
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1178
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 6
 • Gjithsej katin e zonës: 270 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 400 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Mobilje

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Ndërtesë e re
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Featured