Shtëpi e re komode në një zonë Të qetë Bar Me pamje nga deti jo shumë larg detit

Shushan

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shtëpi e re komode në një zonë të qetë të Qytetit Të Bar

Shtëpia është e rrethuar nga shumë lule dhe pemë. Ka 2 pemë ulliri në komplot.

Shtëpia 68 m2 ka një dhomë të gjallë, një kuzhinë, 2 dhoma gjumi, një banjo dhe një tarracë.

Possibleshtë e mundur të përfundoni katin e dytë, nga kati i 2-të do të ketë një pamje të bukur të detit.

Deti dhe qyteti janë rreth 1 km larg.

Ka Një Parking në komplot.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Shushan
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1193
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 68 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 180 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Ballkon
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Featured

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2