Shtepi druri 140m2 1+1 me sauna ne shitje Ne Uskoci me pamje te mrekullueshme panoramike

Uskoci

115500 €

I shkurtër

Open space big wood house 140 m2 në 2 nivele është në shitje në Zabljak, Mali i Zi.

Sipërfaqja totale është 140 m2 (sipas dokumenteve sipërfaqja e jetesës është 89m2), kati i 2-të është një mansard. Shtëpia më në fund legalizohet.

Vendi i tokës është 450 m2, i sheshtë dhe ka mbulesë bari me cilësi të mirë. Ka edhe pavijon prej druri jashtë pas shtëpisë.

Shtëpia është e izoluar, brenda zbukuruar me dru. Pronari e ndërtoi këtë shtëpi për të vetë dhe gjithçka është bërë me cilësi të mirë dhe kontroll të plotë të çdo hapi.

Shtëpia është e pajisur plotësisht me teknik të cilësisë, sobë Gjermani. Çdo gjë është e përgatitur për jetesë të rehatshme.

Kati i parë: dhomë e madhe ndenjeje me kuzhinë dhe sobë, tualet dhe dush, sauna. Kati i 2 - të: hapësirë e madhe e hapur për dhomën e gjumit.

Të gjitha dritaret kanë pamje mahnitëse në Parkun kombëtar Durmitor.

Të gjitha komunikimet janë të lidhura me shtëpinë (energji elektrike urbane, ujë, rezervuar septik personal). Rruga është e pastër në kohën e dimrit.

Vendndodhja është vetëm 2 km larg nga qendra E Zhablyak, 3,7 km në liqenin E Zi dhe 10 minuta me makinë Në Qendrën e skive Savin Kuk. Ka pak restorante të mira afër vendndodhjes.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Uskoci
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1211
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 115500 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 140 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 450 m2
 • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Mobilje
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Parkimi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2