Shtepi e madhe 3 kateshe 255 m3 Ne Borje me hyrje te vecanta

Borje

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shtëpia e re është 3 nivele të veçanta 255 m2 është në shitje Në Zabljak

Shtëpia e re në 3 nivele të veçanta, të cilat mund të përdoren si apartamente të ndara, sipërfaqja totale në 255 m2 është në shitje tani. Shtëpia është e vendosur në zonë shumë të qetë dhe të hapur me një pamje për luginën dhe malet suraunded. Vetëm vendosur 100 metra nga rruga kryesore, 5 km nga qendra E Zhablyak .

Madhësia e tokës është 400 m2. Tokat më të afërta janë në dispozicion edhe për blerje.

Shtëpia ka ndërtuar nga blloqe shkumë, të izoluara shumë mirë nga të dyja anët.

Kati i 3-të-sallon me kuzhinë, tarracë, 3 dhoma gjumi, banjo.
Kati 2 - dhomen e ndjenjes, kuzhinë dhe dinning zone, tarracë e madhe, 2 dhoma gjumi (një nga me tarracë të veçantë të vogël), banjo e madhe.
Kati 1-për momentin në rikonstruksion në fazën gri (dhomë ndenjeje, dhomë gjumi, tualet dhe dush dhe depo).

Shtëpia ka garazh (mund të rritet për 2 makina).

Shtëpia ka kabllo për videokamera dhe altoparlantë.

Të gjitha dokumentet janë të pastra, vetëm një pronar. Shtëpia është legalizuar.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Borje
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1213
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 255 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 400 m2
 • Ballkone : 3

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Pishinë
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Ballkon

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2