Shtëpi luksoze prej druri me 3 nivele 195 m2 Në Zhablyak

Razvršje

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shtëpi luksoze me 3 nivele 195 m2, 1+3 është në kërkim të fituesit

Oferta për fituesin-shtëpi e ndërtuar me cilësi të lartë në 3 nivele, sipërfaqe totale 195m2 është në shitje. Shtëpia u projektua dhe u ndërtua me vëmendje të lartë ndaj detajeve, shumë e besueshme dhe e fortë. Shtëpia është kornizë - bllok me izolim dhe trim druri.

Toka përreth është 600m2.

Kati përdhes-garazh, lavanderi, dhomë pune, dhomë bojler.

Kati 1-dhomë të madhe të jetesës me fireplace dhe tryezë darkë, kuzhinë, tarracë e bukur.
Kati i 2-3 dhoma gjumi romantike, tualet dhe dush, dhomë garderobe.

Ekzistojnë të gjitha komunikimet - energji elektrike urbane + gjenerator gazi, ujë urban + rezervuar nënujor për të mbështetur, individ septik me gur. Sistemi i ngrohjes.

Dekorimi i brendshëm i bërë me materiale me cilësi të lartë - mobilje të bëra me dorë, dyer, dysheme dhe hapa të bëra me dru të fortë.

Vendndodhja është perfekte për të qëndruar të relaksuar dhe afër gjithçkaje që ju nevojitet këtu. Qendra e qytetit është vetëm 20 minuta më këmbë (me të gjitha supermarketet dhe restorantet); pas shtëpisë është pyll i mahnitshëm natyror i mbushur me kërpudha dhe manaferra.

Rruga për Në Liqenin E Zi bën nëpër pyll, të marrë 30 minuta në këmbë. Qendra e skive Savin Kuk vetëm 5 minuta me makinë.

Shtëpia është plotësisht e legalizuar, të gjitha dokumentet janë të pastra.

Gjithçka që mund të kujdeseni në shtëpi përfshihet në këtë ofertë - vendndodhja më e mirë, material dhe ndërtim me cilësi të lartë, dekorim elegant, pamje mahnitëse përreth dhe lagje.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Razvršje
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1214
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 6
 • Gjithsej katin e zonës: 195 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 600 m2
 • Ballkone : 3

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shtëpia ID=1215
 • Parkimi

Shtëpia ID=1215

Zhablyak

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 128 m2
Shtëpi moderne 108m2 me 3 dhoma gjumi për shitje Në Zhablyak
 • Featured