Shitet shtepi druri 3 kateshe ne Zabljak ngjitur me pyllin

Zabljak

73500 €

I shkurtër

Shtëpia tradicionale e madhe në 3 nivele në qendër Të Zabljak është duke pritur për pronarin e saj të ri. Shtëpia e bërë në mënyrë të mirë tradicionale, nga druri i fortë dhe me cilësi të lartë. Shtëpia është e ngrohtë në dimër dhe e freskët në kohën e verës.

Vendndodhja është një nga më të mirat - linja e 3-të nga rruga kryesore në Liqenin e Zi (vetëm 20 minuta duke ecur) në lagje shumë të qetë. Në të njëjtën kohë të gjitha pikat kryesore të qendrës së qytetit janë gjithashtu në distancë në këmbë. Shtëpia ka energji elektrike të qytetit, ujë dhe kanalizim urban. Ka forest fillon në 50 metra nga shtëpia dhe nga tarracë ju keni pamje në kodër. Është ofertë shumë e rrallë në gjendje dhe vendndodhje si kjo.

Shtëpia është e gatshme për të jetuar, çatia dhe muret janë në gjendje të shkëlqyeshme. Brenda shtëpisë ka 3 nivele me hapësira të hapura. Banjo dhe tualeti vendosen në katin e 1-të. Brenda stilit ndjek dekorimin tradicional të veriut të Malit të Zi. Gjithashtu, sipas dëshirës tuaj mund të rinovohet në buxhet shtesë. Ne mund të diskutojmë të gjitha detajet në takim personalisht. Shtëpia është 128 m2 (baza e shtëpisë është 52m2). Toka është 355 m2.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Zabljak
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1215
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 73500 €
 • Dhomat : 5
 • Gjithsej katin e zonës: 128 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 355 m2
 • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Parkimi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Featured
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Parkimi