Shitet shtëpi e bukur njëkatëshe e mobiluar me tre dhoma Në Danilovgrad

Danilovgrad

130000 €

I shkurtër

Pronari shet pa ndërmjetës një shtëpi të rehatshme, njëkatëshe, të mobiluar me tre dhoma në zonën e komunës Danilovgrad, në një lokalitet të quajtur Glavitsa. Shtëpia është ndërtuar në një kodër të vogël me një klimë shumë të këndshme, 700 m nga qendra e qytetit dhe 300 m nga Lumi Zeta.

Prona ka dokumentacion të saktë, kufijtë janë përcaktuar qartë, gjë që garanton një qëndrim të qetë dhe marrëdhënie të mira me fqinjët.

Shtëpia përbëhet nga një dhomë të gjallë me një kuzhinë, një korridor shumë të gjerë, tre dhoma të mëdha, një qilar dhe një banjo. Dhoma e ndenjes ka një sobë të rehatshme me dru, ajër të kondicionuar dhe në të gjitha dhomat e tjera ka "radiatorë suedezë" që ngrohin shpejt dhe me efikasitet dhomën në dimër.

Prona e ofruar për shitje zë një sipërfaqe totale prej 670 m2, nga të cilat shtëpia ka një sipërfaqe prej 132 m2, ka një ndërtim jashtëzakonisht me cilësi të lartë, strukturë guri, të rinovuar, prandaj nuk kërkon investime të reja. Kuzhina dhe të gjitha dhomat janë të pajisura shumë solide, kështu që shtëpia është e gatshme të lëvizë.

Oborri para shtëpisë mbulon një sipërfaqe prej 500 m2, të kultivuar deri në detajet më të vogla, me mbjellje të shumta me gjelbërim të përjetshëm, pemë zbukuruese, pisha, thuja, yew, magnolia, pemë ulliri, si dhe plantacione frutash të pemëve japoneze të mollëve dhe qershive, në mënyrë që para shtëpisë të ketë rrallë një hapësirë të pastruar të përshtatshme për rekreacion dhe argëtim. Seksioni i kopshtit është një oaz unik për rritjen e perimeve dhe bimëve zbukuruese, me skulptura në gur dhe një dizajn hapësinor që magjeps me detaje unike estetike.

Komploti gjithashtu ka një sipërfaqe të përshtatshme parkimi prej 50 m2, e cila në një pjesë është e mbuluar me një çati, e përshtatur nga një Dyqan Lulesh Mesdhetare, luksoze përgjatë gjithë gjatësisë së parkingut.

Shtëpia ka objekte ndihmëse dhe një dhomë magazinimi në formën e një shtëpie të vogël. 18 m2, shtëpi e parafabrikuar me depo të veçanta për dru dhe mjete.

Pas blerjes së kësaj prone, të gjitha mjetet, si dhe aksesorët (kositës lëndinë, makinë prerëse, kompresor uji, karrocë dhe transportues të nevojshëm për mirëmbajtjen e pronës) do t'i transferohen pronarit të ri.

Possibleshtë e mundur të ndërtohet një kat tjetër.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Danilovgrad
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1226
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 130000 €
 • Dhomat : 4
 • Gjithsej katin e zonës: 132 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 500 m2
 • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Featured

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Parkimi
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Parkimi