Për shitje active mini hotel në Motichkij Gay me komente të mira

Motichkij Gaj

136000 €

I shkurtër

Shtëpia po shitet si një biznes operativ. Shtëpia u ndërtua dhe u lançua me qira në fillim të vitit 2021, gjatë vitit të parë fitoi rreth 10,000 neto. Inshtë në kërkesë si në verë ashtu edhe në dimër, pasi qendra e skive është vetëm tre minuta larg me makinë. Rezervimi ka një faqe me vlerësime të mira dhe një vlerësim prej 9.7 (Shkëlqyeshëm). Pronari i ri i faqes me shtëpinë do të transferohet në menaxhim.

Sipërfaqja e truallit është 353m2. Sipërfaqja e shtëpisë është 108m2, përbëhet nga tre kate. Ka dy garazhe në katin e parë, portat automatike u instaluan ditën tjetër, në të dytën ka një dhomë të gjallë me një kuzhinë dhe një fireplace, një banjo, një korridor. Në katin e tretë ka tre dhoma gjumi me dy tarraca. Në njërën anë të shtëpisë ka një pamje të luginës, në anën tjetër ka një pamje të pyllit dhe maleve.

Shtëpia është plotësisht e legalizuar, e ndërtuar me leje. Pronë 1/1. Mure me tulla me izolim dhe dekorim të bukur si jashtë ashtu edhe brenda. Bëhet ngrohja qendrore me dru, e cila është ekonomike nga njëra anë, nga ana tjetër, e shoqëruar me një fireplace, siguron rehati. Të gjitha komunikimet janë në dispozicion. Vendndodhja e shtëpisë është e përshtatshme për të marrë me qira gjatë gjithë vitit. Në verë, ju mund të ecni nga shtëpia në Liqenin e Zi, përmes një pylli plot manaferra dhe kërpudha (rreth 50 minuta). Në dimër, rruga pastrohet gjithmonë, qendra e skive është pak më shumë se një kilometra e gjysmë larg. Supermarketi dhe qendra e qytetit janë rreth tre kilometra larg. Një hotel i ri me një restorant po ndërtohet 50 metra larg.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Motichkij Gaj
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1240
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 136000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 108 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 353 m2
 • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Ndërtesë e re
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Parkimi

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2