Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje

Borje

72000 €

I shkurtër

Shtëpia ndodhet rreth 7 km nga Qyteti Zhablyak, në fshatin Borje. Ndodhet përgjatë rrugës rajonale Zhablyak-Dzurdzevicha Tara, e cila është e pastruar dhe e kalueshme në dimër. Parcela e tokës është 830 m2, plotësisht në pyll halore. Ndërtesa është e përfunduar në punë të përafërt dhe është e mbuluar, ka lidhje me energjinë elektrike dhe ujin e rrjedhshëm i cili shkon afër vendit.

Shtëpia ka sipërfaqe totale rreth 158 m2, përfshin 23 m2 për garazh në bodrum, 75 m2 kati përdhes me tarraca dhe 60 m2 kati i parë me tarraca. Kati i parë ka një dhomë të gjallë, dhomë ngrënie, kuzhinë dhe banjo, ndërsa kati i parë ka 3 dhoma gjumi dhe një banjo.

Projekti është modern dhe funksional, dhe ndërtimi është me cilësi shumë të lartë. Në fotografi janë demonstruar fotografi reale të shtëpisë në kushtet e tanishme dhe hartimin e projektit se si ajo e planifikuar për të përfunduar. Shtëpia është e legalizuar në mënyrë të plotë dhe ka një pronar.

Urbanizimi: i urbanizuar.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Borje
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1242
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 72000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 158 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 830 m2
 • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Ballkon
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Ndërtesë e re

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2