Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

45000 €

I shkurtër

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak Mezdo 45 000 €

Shtëpia 90m2 në vend të rehatshëm vetëm 2 km nga qendra E Zabljak është në shitje.

Kati 1-dhome ndenje dhe kuzhine, tualet. Kati 2-ka 2 dhoma gjumi. Shtëpia është plotësisht e pajisur, e mobiluar dhe e gatshme për të jetuar brenda ose me qira. Shtëpia u ndërtua në vitin 2008 (nga blloqet e shkumës dhe të izoluar). Sistemi i ngrohjes-fireplace dhe konvertuesit elektrikë.

Madhësia e tokës është 14282, dhe ka vend parkimi para shtëpisë.

Rruga është gjithmonë e pastër nga dëbora dhe zona po jeton plotësisht gjatë gjithë vitit.

Energjia elektrike dhe uji - janë të lidhura urbane. Kanalizimi-rezervuar septik pa tokë.

Vendndodhja është shumë e rehatshme-2 km në Qendrën Zabljak, 4 km në Liqenin E Zi dhe vetëm 6 km në Qendrën e skive Savin Kuk. Aty pranë ka edhe restaurant Të bukur Zlatni bor.

Dokumentet jepen për legalizim dhe merren nga Qeveria.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Zabljak
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1244
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 45000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 90 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 142 m2
 • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Featured
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Parkimi
Shitet mini hotel guri pune 3 katesh Ne Motički Gaj
 • Ballkon

Shitet mini hotel guri pune 3 katesh Ne Motički Gaj

Motichkij Gaj

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 328 m2